Bozkır Bimder Tarafından Askı'da Ekmek projesi başlatıldı.

Konya'nın Bozkır ilçesinde hayata geçirilen "Askıda Ekmek" projesiyle  ihtiyaç sahiplerinin ekmekleri ekmek ücretini fazladan ödeyen hayırseverler tarafından karşılanacak.

Konya'nın Bozkır ilçesinde faaliyet gösteren kısa ismi Bimder olan Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Derneği tarafından organize edilen "Askıda Ekmek" projesiyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan ekmekler Bozkır merkez ve Sarıoğlan mahallelerinde ekmek satan işletmelerde fazladan ekmek ücreti ödeyen hayırseverler tarafından karşılanıyor.

Bozkır'da hayata geçirilen askıda ekmek projesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Bimder Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Görür "Bozkırımıza hizmet için çıktığımız bu yolda, ülkemizin içinde bulunduğu bu zor durumda da Bozkırımızın ve Bozkır halkımızın yanındayız.
İhtiyacı olan hemşerilerimiz, Bozkır Tadım Taş Ekmek ve Sarıoğlan Karazor işletmelerinden herhangi bir ücret ödemeden ihtiyaçları kadar ekmek alabilirler.

Yine bu kampanyaya destek olmak isteyen kardeşlerimiz varsa ücretsiz ekmeğin alındığı işletmelere diledikleri kadar ekmek ücreti ödeyerek bu kampanyaya dâhil olabilirler.

Maksadımız, gayemiz hiçbir hemşerimizin bu sıkıntılı süreçte zor durumda kalmamasıdır. Bu vesileyle bu kampanyaya destek olan ve olacak olanlardan Rabbim razı olsun" dedi.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.