Bozkır’da “Gençlik Sohbetlerinin” ilk gerçekleştirildi.​Konya'nın Bozkır ilçesinde Eğitim anlamında faaliyetler yürüten Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Derneği'nin düzenlemiş olduğu "Gençlik Sohbetleri'nin" ilki gerçekleştirildi.


Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Derneği'nin Lise ve İlköğretim öğrencilerine yönelik olarak Pazar günleri düzenlemiş olduğu "Gençlik Sohbetleri'nin" ilki Bozkır İlçe Müftüsü Seyit Böğet'in katılımı ile gerçekleştirildi. 

Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Derneği Kültür Merkezinde gerçekleştirilen sohbette konuşmacı İlçe Müftüsü Böğet, Hicri Yılbaşı ve Hicret konularında sohbet gerçekleştirdi. Böğet yaptığı sohbetinde İlçede faaliyet gösteren Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Derneğinin geçtiğimiz sene olduğu gibi bu yılda Pazar günleri her hafta gençlerle "Gençlik Sohbetleri"ni gerçekleştirileceğini belirtti. 

Öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen sohbet sonrası öğrencilere sabah kahvaltısı ikramında bulunuldu.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.