Bimder Gecesinde Gönüller Kuranla Coştu

Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen ve İlahiyatçı Yazar Ahmet Bulut’un konuşmacı olarak katıldığı programda “Kur’anı Nasıl Anlamamız lazım” teması işlendi. 


Düzenlenen konferansa Bozkır Merkezden ve Köylerden gelen vatandaşların ilgisi büyüktü. Program Bozkır İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Kuran ziyafeti ile başladı daha sonra Dernek Başkanımız Mehmet Görür kısa bir konuşma yaptıktan sonra İlahiyatçı Yazar Ahmet Bulut “Kuranı Nasıl Anlamamız Lazım” konulu konferansa başladı.

Gerçekten etkili sunumu ile Örneklemeleri ve insanın bam teline işleyen uyarılarıyla güzel ve verimli bir gece yaşatıldı. 

Konferans sonrası Bimder Yönetimi tarafından konuşmacı Ahmet Bulut hocamıza programa teşriflerinden dolayı Kaymakamımız tarafından ödül verildi.

Ödül töreni sonrası Konuk ilahiyatçı Yazar Kitaplarını imzaladıktan sonra program son buldu.

Başta Hocamız Ahmet Bulut’a, Böylesi bir organizasyonu organize eden Bimder Yönetimine ve Böylesi bir güzel günde katılımını eksik etmeyen Kaymakamımız Daire Amirlerimiz, Kurum Personellerimize ve Vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Sırıstat Haber Merkezi: Yakup ÇETİN

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.